0232 999 1994

info@altinokglobal.com

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Günümüzün küresel dünyasında üreticiler, daha yüksek rekabet standartları nedeniyle yeni pazarlar aramaktadır. Daralan talebe karşı arzdaki artış, bu rekabetin daha da büyümesine neden olmaktadır.

Ekip çalışması bilincine sahip yenilikçi firmaların, üretici-distribütör-nihai alıcı gereksinimlerini analiz edebilen ve yönetebilen akıllı stratejiler geliştirmenin uzun süreli ve kalıcı işler geliştirmede başarılı olabileceğine inanıyoruz.

Bu bağlamda, hedef pazar hakkında iletişim gücü, yüksek empati ve kültürel farkındalık, ürünlerin doğru ve etkin bir şekilde konumlandırılması önemli bir önem kazanmaktadır. Ayrıca, bu ürünleri kampanya ve etkinliklerle doğru zamanda ve yerde desteklemek ve tanıtmak da önemlidir.

Altınok Global 2012 yılından bu yana ürünlerini yurtdışı pazarlarına başarıyla konumlandırmıştır. Akıllı pazarlama stratejilerimiz ve her geçen gün büyüyen ticari ağımız, dünyanın çeşitli yerlerindeki ticaret ortaklarına güç katmaya devam edecektir.

vision

MİSYONUMUZ

Yeni yatırımlar ve karlı büyüme ile şirketimizin sağlıklı gelişmesini ve sürekliliğini sağlamak, ülkemizin ekonomisi ve saygınlığına katkıda bulunmaktır.

vision

VİZYONUMUZ

Kurumsal, sağlıklı, gelişen, sosyal sorumluluklarının bilincinde ve çevreye duyarlı bir şirket olmak.

DEVAMI

Bizi Arayın 0232 999 1994

Bizi Arayın 0232 999 1994

İzmir
0232 999 1994
+90 232 999 1994
info@altinokglobal.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ